Tootja: MSI
Mudel: RADEON RX 5700 XT MECH OC
EAN: 0824142194461
MSI V381-003R. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 5700 XT, Protsessori sagedus: 1670 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI RADEON RX 5700 XT MECH OC | €433.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 5700 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1670 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1925 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | CrossFire |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 14 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 794 g |
| Sügavus | 232 mm |
| Laius | 126 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 225 W |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Pakendi tüüp | Karp |