Tootja: MSI
Mudel: RX 6900 XT GAMING X TRIO 16G
EAN: 4719072792305
MSI RX 6900 XT GAMING X TRIO 16G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 6900 XT. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 16 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id)
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6900 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2340 MHz |
| Vooprotsessorid | 5120 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 16 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,58 kg |
| Sügavus | 324 mm |
| Laius | 55 mm |
| Kõrgus | 141 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 850 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 3x 8-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 300 W |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |