Tootja: MSI
Mudel: RADEON RX 6750 XT MECH 2X 12G
EAN: 4711377100649
MSI MECH RADEON RX 6750 XT 2X 12G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 6750 XT. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6750 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Ei |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2600 MHz |
| Protsessori taktsagedus (mängurežiim) | 2495 MHz |
| Vooprotsessorid | 2560 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| HDCP | Jah |
| Dual Link DVI | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 932 g |
| Sügavus | 249 mm |
| Kõrgus | 132 mm |
| Laius | 52 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 650 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 250 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,41 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |