Tootja: MSI
Mudel: RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC
EAN: 0824142228487
MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3090, Protsessori sagedus: 1725 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 24 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 384 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI GEFORCE RTX 3090 VENTUS 3X OC | €1970.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3090 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 10496 |
| Protsessori sagedus | 1725 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | NVLink |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 24 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 19,5 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,39 kg |
| Sügavus | 305 mm |
| Laius | 57 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 350 W |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |