Tootja: MSI
Mudel: RTX 3060 VENTUS 2X 12G
EAN: 4719072803407
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3060, Protsessori sagedus: 1777 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
MSI VENTUS GeForce RTX 3060 2X 12G NVIDIA 12 GB GDDR6 | €308.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3060 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 3584 |
| Protsessori sagedus | 1777 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 15 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 675 g |
| Sügavus | 235 mm |
| Laius | 42 mm |
| Kõrgus | 124 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 550 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 170 W |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |