Tootja: MSI
Mudel: 4719072671150
MSI GeForce GTX 1650 4GT LP OC. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1650. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Low-Profile (LP) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1650 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 896 |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1695 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 8 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 300 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 75 W |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |