Tootja: MSI
Mudel: GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OCV1
EAN: 0824142146804
MSI GeForce GTX 1050 TI AERO ITX 4G OCV1. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1050 Ti, Protsessori sagedus: 1341 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 7008 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI GeForce GTX 1050 TI AERO ITX 4G OCV1 NVIDIA 4 GB GDDR5 | €375.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Toote värv | Must, Valge |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 768 |
| Protsessori sagedus | 1341 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1455 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 7008 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA GameWorks VR | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 170 g |
| Sügavus | 111 mm |
| Laius | 317 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 300 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 75 W |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Pakendi kaal | 717 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |