Tootja: MSI
Mudel: GEFORCE RTX 4080 16GB GAMING X SLIM WHITE
EAN: 4711377126571
MSI GAMING GEFORCE RTX 4080 16GB X SLIM WHITE. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 4080. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 16 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
MSI GeForce RTX 4080 16GB GAMING X SLIM WHITE | €1429.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 4080 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Jah |
| CUDA-tuumad | 9728 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2595 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 22,4 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1a |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP versioon | 2.3 |
| HDCP | Jah |
| Dual Link DVI | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| AMD FreeSync | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,67 kg |
| Sügavus | 322 mm |
| Laius | 62 mm |
| Kõrgus | 136 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 16-pin |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 320 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 2,82 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |