Tootja: Matrox
Mudel: M9148-E1024LAF
EAN: 0031113407790
Matrox M9148 LP PCIe x16. Graafikaprotsessorite pere: Matrox, Graafikaprotsessor: M9148. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 1 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR2, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit. OpenGL-i versioon: 2.0. Liidese tüüp: PCI Express x16. Jahutuse tüüp: Passiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Videokartes Matrox M9148 Low Profile 1GB DDR2 (M9148-E1024LAF) - OReol.eu | €657.00 |
|
eltek.lv |
Karta graficzna Matrox M9148 Low Profile 1GB DDR2 (M9148-E1024LAF) | €772.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Passiivne |
| Toote kuju | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Sertifikaat | EMC Certifications: Class B ROHS & WEEE compliant |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | Matrox |
| Graafikaprotsessor | M9148 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 1 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR2 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 |
| I/O-pordid | On-board Connectors: 4 x Mini DisplayPort Adapters (included): 4 x Mini DisplayPort to DisplayPort 4 x DisplayPort to DVI |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | Ei |
| OpenGL-i versioon | 2.0 |
| Muud funktsioonid | |
| Mac-ühilduvus | Ei |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows 7 (32/64bit)*, Microsoft Windows XP (32/64bit), Microsoft Windows Vista (32/64bit)*, Microsoft Windows Server 2003/2008 (32/64bit), Linux see Website for details |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 19 mm |
| Laius | 168 mm |
| Kõrgus | 69 mm |