Tootja: Matrox
Mudel: M9138-E1024LAF
EAN: 0163120867950
Matrox M9138-E1024LAF. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 1 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR2, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit. OpenGL-i versioon: 2.0. Liidese tüüp: PCI Express x16. Jahutuse tüüp: Passiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MATROX M9138 | €547.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Passiivne |
| Toote kuju | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Sertifikaat | EMC Certifications: Class B ROHS & WEEE compliant |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 1 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR2 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 |
| I/O-pordid | On-board Connectors: 3 x Mini DisplayPort Adapters (included): 3 x Mini DisplayPort to DisplayPort |
| Protsessor | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | |
| OpenGL-i versioon | 2.0 |
| Muud funktsioonid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows 7 (32/64bit)*, Microsoft Windows XP (32/64bit), Microsoft Windows Vista (32/64bit)*, Microsoft Windows Server 2003/2008 (32/64bit), Linux see Website for details |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 19 mm |
| Laius | 168 mm |
| Kõrgus | 69 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |