Tootja: Lenovo
Mudel: 4X60M41869
EAN: 0190793858596
Lenovo Nvidia Quadro K1200 4GB GDDR5. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: Quadro K1200. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16 2.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Nvidia Quadro K1200 4GB GDDR5 | €822.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Sertifikaat | C-Tick, VCCI, CE, BSMI, CB, KCC, UL, FCC, ICES |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | Quadro K1200 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 512 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 80 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 2.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 180 g |
| Sügavus | 169,9 mm |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 45 W |