Tootja: Lenovo
Mudel: 4X61E72194
EAN: 0195892023661
Lenovo NVIDIA GeForce RTX 3060. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3050. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | BSMI, FCC, ICES, CE, VCCI, KCC, RCM, CB, Maroc |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3050 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 750 g |
| Sügavus | 117,5 mm |
| Kõrgus | 35,8 mm |
| Laius | 225,6 mm |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 170 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1 kg |