Tootja: Lenovo
Mudel: 4X61E26090
EAN: 0195892023647
Lenovo 4X61E26090. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: T600. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.07, OpenGL-i versioon: 4.68. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO NVIDIA T600 4GB, 4XMDP (HP BRACKET) | €628.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Pesade arv | 1 |
| Sertifikaat | BSMI, FCC, ICES, CE, VCCI, KCC, RCM, CB, Morocco |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | T600 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 640 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 160 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.07 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.17 |
| OpenGL-i versioon | 4.68 |
| HDCP | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 129 g |
| Sügavus | 155,9 mm |
| Kõrgus | 68,9 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 40 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Pakendi tüüp | Karp |