Tootja: Lenovo
Mudel: 4X60R60468
EAN: 0192940039483
Lenovo 4X60R60468. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: Quadro P620. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälu taktsagedus: 2000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 4X60R60468 carte graphique NVIDIA Quadro P620 2 Go GDDR5 | €639.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 1 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | Quadro P620 |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 512 |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälu taktsagedus | 2000 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Täis-HD | |
| Toetatud videoformaadid | HEVC |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 130 g |
| Kõrgus | 16 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Laius | 115 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Pakendi laius | 222 mm |
| Pakendi sügavus | 148 mm |
| Pakendi kõrgus | 33 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |
| Pakendi tüüp | Karp |