Tootja: Lenovo
Mudel: 0B47077
EAN: 0158142183782
Lenovo 0B47077. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: NVS 510, Protsessori sagedus: 797 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR3, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 891 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. DirectX-i versioon: 11, OpenGL-i versioon: 4.3. Liidese tüüp: PCI Express 2.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
Lenovo 0B47077 graafikakaart NVIDIA NVS 510 2 GB GDDR3 | €448.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | NVS 510 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 192 |
| Protsessori sagedus | 797 MHz |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR3 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 891 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 28,5 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 2.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 11 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.3 |
| Täis-HD | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 35 W |