Tootja: HP
Mudel: 5S458AA
EAN: 0196337606012
HP NVIDIA RTX A4500 20 GB 4DP Graphics. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: RTX A4500. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 20 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 320 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.07, OpenGL-i versioon: 4.68. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 4DP | €2607.81 |
|
datatronic.fi |
HP NVIDIA RTX A4500 20 GB 4DP Graphics GDDR6 | €3089.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | RTX A4500 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Jah |
| CUDA-tuumad | 7168 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 20 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 320 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 640 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort arv | 4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.07 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.17 |
| OpenGL-i versioon | 4.68 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| HDCP | Jah |
| NVIDIA 3D Vision | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,07 kg |
| Sügavus | 266,7 mm |
| Kõrgus | 111,8 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 200 W |