Tootja: HP
Mudel: 340L0AA
EAN: 0195697639104
HP NVIDIA RTX A2000. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: RTX A2000. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 6 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 132 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.07, OpenGL-i versioon: 4.68. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Videokaart HP NVIDIA RTX A2000 6 GB GDDR6 | €641.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | RTX A2000 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Jah |
| CUDA-tuumad | 3328 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 132 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 288 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12.07 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.17 |
| OpenGL-i versioon | 4.68 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| HDCP | Jah |
| Dual Link DVI | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 152,4 g |
| Kõrgus | 50,8 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 70 W |