Tootja: HP
Mudel: 818869-001
EAN: 5712505832226
HP Nvidia nvs310. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: NVS 310. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 1 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR3, Mälusiin: 64 bitti, Mälu taktsagedus: 875 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit. DirectX-i versioon: 11, OpenGL-i versioon: 4.1, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 2.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Nvidia nvs310 1 GB GDDR3 | €307.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | NVS 310 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| CUDA | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 1 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR3 |
| Mälusiin | 64 bitti |
| Mälu taktsagedus | 875 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 14 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 2.0 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 11 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.1 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 142 g |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | Z440, Z640, Z840 |