Tootja: HP
Mudel: 5LH79AA
EAN: 0193424079339
HP AMD Radeon RX550X 4GB LP. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 550X. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16. Jahutuse tüüp: Aktiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
AMD Radeon RX 550X 4GB GDDR5 | €309.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 550X |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| CUDA | Ei |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 7 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | Jah |
| Dual Link DVI | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 153 g |
| Laius | 167 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 50 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 432 mm |
| Pakendi sügavus | 333 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 4,1 kg |