Tootja: HP
Mudel: 9GC15AA
EAN: 0194721572981
HP AMD Radeon Pro W5700 8GB 5mDP+USBc GFX. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon Pro W5700. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP AMD RADEON PRO W5700 8GB | €300.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Sinine, Hõbe |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon Pro W5700 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA-tuumad | 2304 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 6 |
| Litograafia | 7 nm |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 448 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| Mini DisplayPort arv | 5 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| OpenCL-i versioon | 2.0 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 995 g |
| Sügavus | 267 mm |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 111 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 205 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 419,1 mm |
| Pakendi sügavus | 76,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 187,5 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |