Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-R79XTX-24GC-B
EAN: 4719331312404
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX 24G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 7900 XTX, Protsessori sagedus: 2300 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 24 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 384 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX 24G AMD 24 GB GDDR6 | €1622.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 7900 XTX |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 2300 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2500 MHz |
| Vooprotsessorid | 6144 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 24 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Konveierite arv | 9 |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 800 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 287 mm |
| Laius | 123 mm |
| Kõrgus | 51 mm |