Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-R66XTEAGLE-8GD
EAN: 0889523029541
Gigabyte Radeon RX 6600 XT EAGLE 8G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 6600 XT. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 16000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte Radeon RX 6600 XT EAGLE 8G AMD 8 GB GDDR6 | €751.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6600 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Vooprotsessorid | 2048 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 16000 MHz |
| Konveierite arv | 3 |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 256 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 500 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 282 mm |
| Laius | 113 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |