Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-R55XTOC-4GD
EAN: 0889523020654
Gigabyte GV-R55XTOC-4GD. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 5500 XT, Protsessori sagedus: 1647 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 14000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GV-R55XTOC-4GD graafikakaart AMD Radeon RX 5500 XT 4 GB GDDR6 | €341.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 9 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 5500 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1647 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1845 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Vooprotsessorid | 1408 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 224 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 225 mm |
| Laius | 119 mm |
| Kõrgus | 40 mm |