Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N2060D6-6GD
EAN: 4719331306670
Gigabyte GV-N2060D6-6GD. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 2060, Protsessori sagedus: 1680 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 6 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti, Mälu taktsagedus: 14000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
GigaByte 6GB D6 RTX 2060 6G | €331.50 |
|
hiq24.de |
GigaByte RTX 2060 OC 6GB D6 Rev.2.0 6GB GDDR6 | €466.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 9 cm |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 2060 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 1920 |
| Protsessori sagedus | 1680 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 336 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 500 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 225,7 mm |
| Laius | 122 mm |
| Kõrgus | 40,5 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |