Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N1660OC-6GD
EAN: 4719331304485
See Gigabyte GV-N1660OC-6GD graafikakaart NVIDIA GeForce GTX 1660 6 GB GDDR5 ühendab võimsa jõudluse ja suurepärase graafikatoega. Graafikakaardil on GeForce GTX 1660 graafikaprotsessor 1408 CUDA-tuumaga, mis tagab sujuva jõudluse ja suurepärase visuaalse kvaliteedi. Maksimaalse resolutsiooni 7680 x 4320 toetamine võimaldab nautida üksikasjalikke ja teravaid pilte ning rikastada meelelahutuslikku kogemust.
Gigabyte GV-N1660OC-6GD graafikakaardi aktiivne jahutussüsteem koos GIGABYTE WINDFORCE 2X tehnoloogiaga tagab optimaalse jahutuse, tagades komponendi stabiilsuse ja pikaealisuse. Kaardi kujuline täiskõrgus/ täispikkus (FH/FL) võimaldab selle kasutamist erinevates süsteemides. Lisaks on kaart varustatud kahe 9 cm ventilaatoriga, mis tagavad optimaalse õhuvoolu ja temperatuuri reguleerimise.
Graafikakaart on varustatud 6 GB GDDR5 mäluga ja omab 192-bitti mälusidet, pakkudes võimsat mälu taktsagedust 8002 MHz ja maksimaalset mälu ribalaiust 192 GB/s. See tagab sujuva ja kiire andmete käitlemise, olles ideaalne valik nõudlikuks graafikatööks ja mängimiseks.
Liidese tüüpi PCI Express x16 3.0 saab kaarti lihtsalt ühendada arvuti emaplaadi pesasse. HDMI-port võimaldab ühendada seadme teiste seadmetega, samas kui 3 DisplayPorti pakuvad paindlikkust mitme ekraani seadistamiseks. DirectX-i versioon 12.0 ja OpenGL-i versioon 4.5 tagavad graafiliste rakenduste sujuva töö ja kõrgema jõudluse.
Gigabyte GV-N1660OC-6GD graafikakaart tagab võimsa jõudluse, stabiilsuse ja kvaliteetse graafika, muutes selle ideaalseks valikuks mänguritele, graafilisele disainerile ja muudele nõudlikele rakendustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte GV-N1660OC-6GD graafikakaart NVIDIA GeForce GTX 1660 6 GB GDDR5 | €494.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 9 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1660 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 1408 |
| Protsessori sagedus | 1830 MHz |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 8002 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 192 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 224 mm |
| Laius | 121 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |