Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3080TURBO-10GD V2
EAN: 4719331309701
Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO 10G (rev. 2.0). Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3080, Protsessori sagedus: 1710 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 10 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 320 bitti, Mälu taktsagedus: 19000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Gigabyte Nvidia GeForce RTX 3080 TURBO 10G (rev. 2.0) | €1071.00 |
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO 10G (rev. 2.0) NVIDIA 10 GB GDDR6X | €2486.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3080 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 8704 |
| Protsessori sagedus | 1710 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 10 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 320 bitti |
| Mälu taktsagedus | 19000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 760 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 267 mm |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 111 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |