Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N307TEAGLE OC-8GD
EAN: 0889523028506
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti EAGLE OC 8G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3070 Ti, Protsessori sagedus: 1800 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 256 bitti, Mälu taktsagedus: 19000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti EAGLE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR6X | €997.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3070 Ti |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 6144 |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu taktsagedus | 19000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 608 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 283 mm |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 50 mm |