Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3060GAMING OC-12GD
EAN: 4719331308568
Gigabyte GAMING GeForce RTX 3060 OC 12G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3060. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti, Mälu taktsagedus: 15000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Gigabyte Geforce RTX 3060 GAMING OC 12GB | €400.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | Jah |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3060 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Jah |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | Ei |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 15000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 360 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 282 mm |
| Laius | 117 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |