Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3050WF2OC-8GD
EAN: 0889523035436
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3050, Protsessori sagedus: 1792 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 14000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
GigaByte 8GB D6 RTX 3050 WF2 OC 8GD | €287.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 10 cm |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3050 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 2560 |
| Protsessori sagedus | 1792 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14000 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 243,6 mm |
| Laius | 124,8 mm |
| Kõrgus | 40,2 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |