Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N1656D6-4GD 3.0
EAN: 4719331310448
Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 4G (rev. 3.0). Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1650, Protsessori sagedus: 1590 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 12000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 9 cm |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1650 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 896 |
| Protsessori sagedus | 1590 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 12000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 192 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64, Windows 7 x64 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 300 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 6-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 172 mm |
| Laius | 122 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |