Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N1630OC-4GL
EAN: 4719331311148
Gigabyte GeForce GTX 1630 OC Low Profile 4G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1630, Protsessori sagedus: 1800 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 64 bitti, Mälu taktsagedus: 12000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte GeForce GTX 1630 OC 4G NVIDIA 4 GB GDDR6 | €240.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Low-Profile (LP) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1630 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 512 |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 64 bitti |
| Mälu taktsagedus | 12000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 96 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 300 W |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 166,9 mm |
| Laius | 69 mm |
| Kõrgus | 39 mm |