Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3080AORUSX WB-12GD
EAN: 4719331310615
Gigabyte AORUS XTREME GeForce RTX 3080 WATERFORCE WB 12G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3080, Protsessori sagedus: 1830 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 384 bitti, Mälu taktsagedus: 19000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Vedelik, Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME WATERFORCE WB 12G (LHR) | €1399.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Vedelik |
| Jahutustehnoloogia | Gigabyte WATERFORCE |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3080 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 8960 |
| Protsessori sagedus | 1830 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Mälu taktsagedus | 19000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 912 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0/2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 252 mm |
| Laius | 163 mm |
| Kõrgus | 29 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |