Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-R67XTAORUS E-12GD
EAN: 4719331308704
Gigabyte AORUS Radeon RX 6700 XT ELITE 12G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 6700 XT. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti, Mälu taktsagedus: 16000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6700 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2622 MHz |
| Vooprotsessorid | 2560 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 16000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 384 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 650 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 296 mm |
| Laius | 114 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |