Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3080AORUS M-10GD 2.0
EAN: 4719331308261
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 MASTER 10G (rev. 2.0). Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3080, Protsessori sagedus: 1845 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 10 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 320 bitti, Mälu taktsagedus: 19000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE Max-Covered |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 11,5 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3080 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 8704 |
| Protsessori sagedus | 1845 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 10 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 320 bitti |
| Mälu taktsagedus | 19000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 760 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0/2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 850 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 3x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 319 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Laius | 140 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |