Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-N3070AORUS M-8GD
EAN: 0889523025093
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3070, Protsessori sagedus: 1845 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti, Mälu taktsagedus: 14000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €818.13 |
|
www.efecto2000.es |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €929.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | GIGABYTE Max-Covered |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 10 cm |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3070 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 5888 |
| Protsessori sagedus | 1845 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14000 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 448 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0/2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 650 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 290 mm |
| Laius | 131 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |