Tootja: Fujitsu
Mudel: FPCGP421GP
EAN: 4065221780403
Fujitsu NVIDIA T1000 8GB. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: T1000. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU NVIDIA T1000 | €1329.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | T1000 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 896 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 160 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 50 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 68,9 mm |
| Sügavus | 155,9 mm |