Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F4066-L401
EAN: 4059595632215
Fujitsu NVIDIA Quadro P400. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: Quadro P400. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 64 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu NVIDIA Quadro P400 2 GB GDDR5 | €383.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pesade arv | 1 |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, Reach |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | Quadro P400 |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 256 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 64 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 32 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Mini DisplayPort arv | 3 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 145 mm |
| Kõrgus | 69 mm |