Tootja: DELL
Mudel: H9CK5
EAN: 5704174282013
DELL H9CK5. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: Quadro P620. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL H9CK5 graafikakaart NVIDIA Quadro P620 2 GB GDDR5 | €578.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Pesade arv | 1 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | Quadro P620 |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 512 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 80 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 68,9 mm |
| Laius | 144,8 mm |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 40 W |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | - Precision Workstation 3430 XL - Precision Workstation T3420 |