Tootja: DELL
Mudel: 490-BDXN
EAN: 0884116348481
DELL 490-BDXN. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: Quadro P1000. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | Quadro P1000 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPort arv | 4 |
| Toimimine | |
| HDCP | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 47 W |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | Precision Workstation T5820 Precision Workstation T5820 Xl Precision Workstation T7820 Precision Workstation T7820 Xl Precision Workstation T7920 Precision Workstation T7920 Xl |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 145 mm |
| Kõrgus | 68,6 mm |