Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0GV0-M0NB00
EAN: 4711081369301
ASUS Turbo RTX3080TI-12G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3080 Ti. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 384 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS TURBO-RTX3080TI-12G | €2671.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3080 Ti |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 10240 |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1695 MHz |
| Protsessori taktsagedus (mängurežiim) | 1665 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |