Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0CU2-M0NA00
EAN: 4718017289757
ASUS TUF-GTX1660-O6G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1660, Protsessori sagedus: 1530 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 6 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 192 bitti, Mälu taktsagedus: 8002 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Tuf-Gtx1660-O6G-Gaming Nvidia Geforce Gtx 1660 6 Gb Gddr5 | €325.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
ASUS GeForce GTX 1660 TUF O6G, 6144 MB GDDR5 | €1014.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1660 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1530 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1815 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 1560 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1845 MHz |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 8002 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DVI liideste arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| Täis-HD | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 205 mm |
| Laius | 123 mm |
| Kõrgus | 46 mm |