Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0FL1-M0NM00
EAN: 4718017990189
ASUS TUF Gaming TUF-RX6800XT-O16G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 6800 XT. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 16 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0. Liidese tüüp: PCI Express 4.0
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6800 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Vooprotsessorid | 4608 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | CrossFire, NVLink |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Varjutaja mudeli versioon | |
| OpenGL-i versioon | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 750 W |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 140,2 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Laius | 57,8 mm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |