Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0FQI-M0NA00
EAN: 0195553320139
ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING graafikakaart on võimas lahendus nii mänguritele kui ka professionaalidele. NVIDIA GeForce RTX 3070 graafikaprotsessor ja 8 GB GDDR6 mälu võimaldavad saavutada kõrge jõudluse ning esitada silmapaistvaid visuaale kõige nõudlikumate rakenduste jaoks.
PCI Express 4.0 liides tagab kiire andmeedastuse ning toetab kuni nelja monitori kasutamist. Graafikakaardil on HDMI 2.1 ja kolm DisplayPort 1.4a porti, mis võimaldavad lihtsat ühenduvust teie lemmikseadmetega.
ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING graafikakaardi Axial-tech jahutustehnoloogia tagab optimeeritud jahutuse. Kolm ventilaatorit tagavad tõhusa jahutuse, samal ajal kui must värv ja mitmekülgne valgustus lisavad stiili teie mängimise komplektile. Graafikakaardi Full-Height/Full-Length (FH/FL) vormifaktor muudab selle paigaldamise süsteemi lihtsaks.
Lisaks toetab see graafikakaart DirectX 12 Ultimate ja OpenGL 4.6-t parema mänguelamuse jaoks. HDCP ja NVIDIA G-SYNC toetused tagavad sujuva ja tõrgeteta video esituse. Protsessori tõuke taktsagedus kuni 1845 MHz (OC-režiimis) on piisav ka kõige nõudlikumate mängude ja rakenduste jaoks.
Lisaks on ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING graafikakaart varustatud juhendiga ja pakitud karpi turvaliseks ja mugavaks transportimiseks. Graafikakaardi minimaalne süsteemi toitevõimsuse nõue on 750W ja sellel on kaks 8-pin täiendavat toitepistmikut, mis muudab selle võimsaks ja usaldusväärseks valikuks nii mänguritele kui ka professionaalidele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Asus TUF Gaming GeForce RTX 3070 V2 OC Edition 8GB TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING | €792.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2,7 |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3070 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 5888 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1815 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1845 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 14 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 299,9 mm |
| Laius | 53,4 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |