Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0DT3-M0NA00
EAN: 0192876558881
ASUS TUF mängugraafikakaart TUF-GTX1660S-6G-GAMING on võimas lahendus nii mänguritele kui ka spetsialistidele. See graafikakaart omab NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER graafikaprotsessorit, millel on 1408 CUDA tuuma ning 1530 MHz põhikiirust, andes valmisoleku töödelda isegi kõige nõudlikumaid mänge ja rakendusi. Selle 6 GB GDDR6 mäluga ja 192-bitise mälubussiga tagab jooksvalt reageeriva jõudluse, võimaldades sul nautida oma lemmikmänge uskumatu detaili ja selgusega.
Tänu kahe ventilaatoriga aktiivse jahutussüsteemile töötab see graafikakaart vaikselt ja jahedalt ka intensiivsete mängusessioonide ajal. Samuti on sellel mitu porti ja liidest, sealhulgas PCI Express x16 3.0 liides, HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 ja DVI-D, võimaldades lihtsat ühendamist sinu lemmikkuvaritega.
Lisaks muljetavaldavale jõudlusele ja võimetele omab ASUS TUF mängugraafikakaart TUF-GTX1660S-6G-GAMING ka tuge DirectX 12.1, OpenGL 4.6, NVIDIA 3D Vision ja NVIDIA G-SYNC tehnoloogiatele, andes sulle parima mängukogemuse. Selle sileda musta disaini ja täiskõrgusega vormifaktori tõttu on see graafikakaart suurepärane valik kõigile, kes otsivad kõrge jõudlusega graafikat stiilses pakendis.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Tuf Gaming Tuf-Gtx1660S-6G-Gaming Nvidia Geforce Gtx 1660 Super 6 Gb Gddr6 | €299.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2,3 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 1408 |
| Protsessori sagedus | 1530 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1815 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14002 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA 3D Vision | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| NVIDIA Ansel | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Pakendi tüüp | Karp |