Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0JI0-M0NA00
EAN: 0197105285231
ASUS ROG -STRIX-RTX4060TI-O16G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 4060 Ti. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 16 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 3,1 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | Jah |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 4060 Ti |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | Jah |
| CUDA-tuumad | 4352 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2715 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2745 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 18 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1a |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | Jah |
| HDCP | Jah |
| HDCP versioon | 2.3 |
| Dual Link DVI | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| NVIDIA Ansel | Jah |
| AMD FreeSync | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,19 kg |
| Sügavus | 61,9 mm |
| Kõrgus | 133,5 mm |
| Laius | 311,4 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 650 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 427 mm |
| Pakendi sügavus | 88 mm |
| Pakendi kõrgus | 227 mm |
| Pakendi kaal | 1,94 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |