Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0F90-M0NM00
EAN: 4718017908955
ASUS ROG -STRIX-RTX3090-24G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3090. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 24 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 384 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3090 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 10496 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1695 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 1725 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | CrossFire |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 24 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 19,5 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 850 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 318,5 mm |
| Laius | 57,8 mm |
| Kõrgus | 140,1 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |