Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0FAC-M0NM00
EAN: 4711081558071
ASUS ROG -STRIX-RTX3080-O12G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3080. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 12 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 384 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 3 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX RTX 3080 O12G GAMING (LHR) | €1618.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2,9 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3080 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 8960 |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1890 MHz |
| Protsessori taktsagedus (mängurežiim) | 1860 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 384 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 19 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 850 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 3x 8-pin |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| Pakendi kõrgus | 88,5 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 140,1 mm |
| Sügavus | 57,8 mm |
| Laius | 318,5 mm |