Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0FR0-M0NA00
EAN: 4718017909174
ASUS ROG -STRIX-RTX3070-8G-GAMING. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3070. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Rog -Strix-Rtx3070-8G-Gaming Nvidia Geforce Rtx 3070 8 Gb Gddr6 | €909.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3070 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 5888 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1725 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1755 MHz |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 650 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 140,1 mm |
| Laius | 57,8 mm |
| Sügavus | 318,5 mm |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |