Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0DU0-M0NA00
EAN: 0192876578605
ASUS ROG 90YV0DU0-M0NA00. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 5500 XT, Protsessori sagedus: 1737 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Grafična kartica Radeon RX 5500 XT OC 8GB ASUS ROG Strix | €316.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2,9 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 5500 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 1408 |
| Protsessori sagedus | 1737 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1845 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 1737 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1865 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 14 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Kõrgus | 127 mm |