Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0AG8-M0NA00
EAN: 0192876743157
ASUS Phoenix PH-RX550-2G-EVO. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 550, Protsessori sagedus: 1185 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 6000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. Liidese tüüp: PCI Express 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 550 |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1185 MHz |
| Vooprotsessorid | 512 |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| HDCP | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 350 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 39 mm |
| Laius | 192 mm |
| Kõrgus | 115 mm |
| Pakendi andmed | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak II |
| Pakendi tüüp | Karp |